عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 5

2,935 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا متشطبهHyde Parkمقدم3مليون او كاش31

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٥٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند لي روا التجمع الخامس

    Host Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥١٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا متشطبهHyde Parkمقدم3مليون او كاش31

    Property Hills... logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٥٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا متشطبهHyde Parkمقدم3مليون او كاش31

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٥٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف تالت من الجولف باقل سعر سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقه مميز جدا في سيتي جيت

    متصدر

    Country For Real Estate logo image

5

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع في pk2

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (بنتهاوس (روف للبيع في ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع فوررى فى تاج سيتى متشطبة بالتكيفات

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢١٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن فيو فيلا في كومبوند فيلار مباني ١٥٠٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • تريانجل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٦٨٨٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,تريانجل

    4 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا 665م للبيع في ديار المخابرات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٦٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في كريك تاون تكمله اقساط

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع سوديك فيليت فيو كلوب هاوس باقل سعر

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو

    Property Hills  One logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٢٣ متر مربع

    ٩٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٧٥٠ متر بكمبوند كايرو فيستفال سيتى

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ازار

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٧٨٠ متر بكمبوند كايرو فيستفال سيتى

5

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب الترا سوبر لوكس بفيو مفتوح بتسهيلات

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن استلام فوري 450 م فيو مفتوح للب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن توين هاوس كلاسيك استلام فوري280م

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر في فيلينيو

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • فيلات ذا واتر واي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٧٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4.000.000 = تاون هاوس كورنر فيو مفتوح اميز مرحله

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بحمام سباحة في قطامية ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بموقع متميز -ليك فيو دوسيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل فيو لاند سكاب - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بفيو لاند سكاب و بحيره في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ڤي 40

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,فى40

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…