عقارات 5 غرفة نوم للبيع في تاج سيتي

45 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+جاردن 130م+روف)بجوار madinaty

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في تاج سيتي - بارك ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 280م استلام فوري كورنر+جاردن 115م أقل سعر

    ARC Investments logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,000,000ج=ارضي+اول+روف+جاردن 130م+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% دوبلكس [دورين] بسعر شقه اميز فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% دوبلكس [بمساحه فيلا وسعر شقه ] اميز اطلاله

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر برايم لوكيشن دايركت ع السويس

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع 3 وجهات استلام فوري متشطب امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٢٩ متر مربع

    ٢٤٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك امام المطار مباشرة ف اقوي لوكيشن في تاج سيتي

    ERE logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا مستقله جاهزه للاستلام في اميز مراحل تاچ

    ERE logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن توين هاوس للبيع في قلب تاج سيتي بالتجمع

    Prime Company logo image

5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 7.955 مليون فيلا استلام شهور بتطشيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون في تاج سيتي بالفرش بحمام سباحه

    ERE logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٢٩٧٬٢٢٧ جنيه

    فيلا 516م واخده فيو VIP متشطبه High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ١٤٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٤٬١٦٧٬٤٦٧ جنيه

    تربلكس 282م في تاج سيتي بسعر لقطة لسرعة البيع

5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متشطبة تاج سيتي مرحلة زون تي

5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متشطبة تاج سيتي مرحلة زون تي

5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تربلكس 282م برووف 120م تاج سيتي club side

5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٧٠١٬٤٧٢ جنيه

    فيلا توين هاوس 300م استلام فوري متشطب في تاج سيتي

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – تاج سيتي، زون T

5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800k=(ارضي+اول+روف+جاردن)تشطيب كامل - طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬١٦٧٬٤٦٧ جنيه

    تاج سيتي Club side تربلكس 282م رووف 120م

5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

2