تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في الحي السادس

8 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تون هاوس جاهز للاستلام إطلالة مزدوجة موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر في سوديك إيست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوديك ايست بمقدم واستلام

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر في سوديك إيست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط تاون ميديل ريسيل 5غرف في سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة باقل سعر تشطيب سوبرلوكس

    Boundless For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر ريسيل في سوديك ايست موقع مميز (اقساط)

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٤٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فى المشروع تاون هاوس 220متر فى سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٤٠ جنيه/متر مربع