بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 15

4,409 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس - موقع مميز علي جولف واللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة ب اقساط تصل الي 15 سنة وخصم كاش 40%

    Dastan Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى وجاهزة للمعاينة بمقدم5% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاند اللون متشطبه بسعر لقطه سودك ايست

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ستاند ألون فيلا للبيع في سوديك إيست بسعر لقطة

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مارك جاردنز

    4 غرفة

  • 30

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة بحديقه مميزة في ستـون بارك

    Horizon Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٣٨٢٬٠٦٢ جنيه

    فيلا مميزة في ستيت بالتقسيط استلام 2026 4 غرف نوم

    Do estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة أقل من سعر السوق على البحيرة

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بالتكييفات والمطبخ ميفيدا

    Do estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع مع مسبح خاص سولانا إيست أورا

    New Avenue Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مباشرة على مناظر طبيعية

    Do estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الباتيو جادي استاندالون فيو لاند سكيب

    Property  Hills. logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١١ متر مربع

    ٢٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مُشطّبة بالكامل للبيع ٤ غرف+ليفينج

    Do estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل فى ميفيدا إعمار ٣٥٦ مترًا

    Do estate logo image

4

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيلا موقع مميز في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه فى مدينتى الفور سيزون

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٣١٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مفتوح للبيع في ليفانا اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨٤٧٬٩٩٩ جنيه

    فيلا تطل على Club House و علي اقساط حتي 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع15سنه امتلك فيلا كورنر بحديقه متشطبه ف طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F3 مفروشة بفيلات الفورسيزونز للبيع فى مدينتى

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١١٣٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أوريانا 3 كايرو فيستيفال سيتي

    iHome logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جدا علي لاند سكيب اقل سعر

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - استلام فوري - سعر لقطه باقل مقدم

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة جاهزة للاستلام و المعيشة باطلالة رائعة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج F فيلا كورنر - موقع مميز جداً فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع