بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 11

257 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 450م بسبرينج الشروق

    Remax Style logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 340م في كمبوند البروج جاهزة للاستلام

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين استلام فوري بأقل سعر في الباتيو كازا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند البروج 340 متر كامله التشطيب

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف متشطبه استلام فوري للبيع ريسيل الباتيو 4

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سبرنجز حسن علام فيلا رائعه للبيع بسعرمناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالحياة ريزيدنس الشروق/حمام سباحه خاص/متشطبة

    Gold Real Estate logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…