بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 3

257 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ -موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن بسعر لقطة - فيلا متشطبة بالتكييفات

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٩٬١٨٠ جنيه

    استلم فيلا فوري بـ21مليون كاش او 909,180 ربع سنوي

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون في كمبوند الباتيو 5 الشروق

    Pylon investment logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون ورنر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 276م بسعر 30 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر علي اكبر لاند سكيب في قلب لافيستا

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٩٩ متر مربع

    ٩٣٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بسعر تجارى فى الباتيو 5 ايست

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزة في كمباوند فيفنز بمدينة الشروق

    Smartex logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٦١ متر مربع

    ٦٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين L40C

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دابل فيو ع اكبر لاند سكيب داخل لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٩٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 205 استلام فوري بكموند باتيو برايم في الشروق

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو 5 ايست مقدم 4,800,00

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للايجار توين هاوس في كمبوند فيفينس

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون كورنر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري بحمام سباحه خاص بتشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل من المالك استلم فورا توين هاوس ديفينا جاردنز

    Property Hills  One logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الباتيو برايم, استلام فوري

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيبات خاصه فى مدينه الشروق

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3طوابق بتشطيب USL تقسيط 15سنة فيو Landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5 مليون كاش واستلم فوري فيلا VIP لافيستا 5

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٣٧١٬٣٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون 750م بحديقة خاصة للبيع

    Aqar Misr logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم فيلا للبيع في موقع مميز في الشروق

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…