عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 21

548 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م بجاردن بمقدم 5% و اطول فترة سداد -لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة300م بجاردن مقدم 5% بأميز لوكيشن لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 264م عاللاجون بأطول فترة سداد - البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس + بنتهاوس لقطة للبيع 0% مقدم و اقساط البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف استلام 2026 بدون مقدم واقساط - البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٣٢ متر مربع

    ٩٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل لقطه متشطب بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 4,000,000 و استلم فورا فيلا متشطبة بالتكييفات

    ARC Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام 2026 للبيع بخصم 35% - ايفي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بخصم 7مليون استلام 2026 / الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام 2026 للبيع بخصم 35% - ايفي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بخصم 7مليون استلام 2026 / الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال بسعر لقطة

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع سعر مميز بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 232م بالقسط ارقى كمبوندات القاهره

    Property Hills... logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 232م بالقسط ارقى كمبوندات القاهره

    Property Hills... logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٦٬٧٤٧٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام 2026 بأقساط + الصيانة +النادي البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٢٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند البروج تاون هاوس للبيع استلام فوري بالفرش

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كوادرو للبيع في Patio 5 – تشطيب Ultra Super L

    La Costa For Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١١٬٥٣٦٬٥٧٩ جنيه

    دوبلكس 256 متر+61متر جاردن 4 غرف في بالنسيا

    Strive Reality logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٤٧٬٤٠٣ جنيه

    تاون هاوس للبيع 215 م ارضى واول بحديقة خاصة

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كمبوند البروج من إمكان مصر الشروق استلام

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 373م تشطيب كامل استلام فوري البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 440م للبيع بالتكيفات والاجهزه والفرش

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع