شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 98

2,479 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأبراج عثمان هليوبولس 360م

    Bond & Key logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمساحة ١٦٦م في زيد إيست طلالة بانورامية

    Remax Style logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي - بارك ريزيدنس 264م

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالنرجس فيلات متشطبة لوكس اول سكن

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوندكريستال بلازا علي دائري المعادي

    One Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي علي اطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستون بارك

    إبداع logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فسيحه سوبر لوكس فيو جاردن مبني انيق

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ببنت هاوس ماونتن فيو نيو كايرو

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 212م بجاردن خاصة50م بالظبط للنادي الاهلي تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي متشطبة للبيع في المراسم - فيفث سكوير

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بحديقة في District 5

    Q VISION logo image

    شارع مركز العبد الطبي, السلام الغربية, مدينة السلام, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في اميز مناطق سرايات المعادي ,حمام سباحه

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٦٥ متر بالمنطقة الاولي مدينة نصر

    شارع ذكي حسن, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩١٥٬٧٥٧ جنيه

    اسكن في قلب زهراء المعادي 234 متر 4 غرف

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع كاملة التشطيب بسعر مناسب للحادين

    ElGammal real estate logo image

    شارع الشيخ محمد المهدي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى استلام فورى تحت سعر السوق فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز تشطيب كامل 4 غرف في سوديك إيستاون .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتخفيض مليون ج شقه اخر عباس العقاد مساحه كبيره \\\

    Art colorr logo image

    شارع عمر لطفي, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع في شارع 199 دجله - المعادي

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع فى دجله المعادى

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣٠٠م ٤غ خلف الميريلاند نصف تشطيب عمارة حديثه

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع