شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 83

2,479 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لراغبي التميز والمساحات الكبيرة بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع الخامس واقساط على 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠٤٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٩١٬٩٥٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٥٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى بيت الوطن بمقدم 40%شقة 199م الحى التانى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٣٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك امام النادى الاهلى مباشرة بالتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في التجمع الخامس – الحي الثاني

    Abrag 2 logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلجيكي ارضي بحديقة للبيع ميدان سفير مصرالجديدة

    Time House logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس للبيع ف ايستاون-أقل سعر فالماركت-موقع مميز

    ERE Investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م للبيع باللوتس الجنوبية بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور كامل روف في الياسمين 8 فيلات متشطب

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بمدخل خاص بالحديقة للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التاني فيلات 264م مفروشة بالكامل

    Waystar Investment logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف دقايق من الـAUC بأقل مقدم+بتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقه 200م بأرقي مراحل مدينتي B10

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمدينتي دوبلكس نادر 444م للبيع في B8

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في قلب التجمع الخامس -اقل سعر للمتر

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه مابتتكررش كتير 240م فيو جاردن ب b8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4نوم للبيع في جوار بالتجمع بأقساط10سنين+خصم20%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    210م ارضى جاردن120م الحى الرابع امام النادى الاهلى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا ً - تشطيب High Quality - مقدم 3,000,000

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 4,000,000 - تشطيب High End - بحـري

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 327م متشطبه بفيو مميز بخصم غيرمسبوق الان

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع