شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 52

2,467 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بموقع راقي في المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 500,000 في فالدا فيلدج مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تفرعات شارع عباس العقاد مدينه نصر

    Like view logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه320م للبيع في مدينتي ارضي بحديقه فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي المستقبل سيتي بخصم 50%

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في بالم هيلز نيو كايرو

    Beltone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير | التجمع الخامس | علي فيو

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في التجمع استلام قريب اقساط علي 10سنين

    Selection Code logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع سكاى لوفت متشطب بالكامل باقل سعر بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سوان ليك ريزيدنس إيريس

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري 235 متر بيت الوطن التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع سقف مرتفع في جاردن سيتي سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    ميدان جاردن سيتي, جاردن سيتي, القاهرة

    4

    3

    ٥٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 238م 4غرف ماستر فيو لاند سكيب دور تاني

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم5% في ريجنتس سكوير القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 300 متر تشطيب كامل في المعادي شارع 106

    Good Deals logo image

    شارع 106, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة 186م تشطيب فاخر بالتكييفات والمطبخ

    Good Deals logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سوبر لوكس مكرم عبيد م8 مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا بالبنفسج 6 على محور السادات مباشرة

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م للبيع في الرحاب2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 236م جاهزه للسكن بالتكييفات في اب تاون كايرو

    views investment logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40%واقساط 5سنين استلام فورى امام النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف دبل فيو علي دائري المعادي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 4 غرف بسعر مميز في دجلة فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع