شقق 4 غرفة نوم للبيع في پريڤادو, صفحة 2

48 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف بموقع متميز بدون مقدم - قسط شهري ١٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بمدينتي المرحلة الاولي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي 250م دور ثاني فيوجاردن تشطيب خاص

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 294م للبيع في مدينتي b8 -تشطيب سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٢٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م بيع فى مدينتى B11فيو وايد جاردن بانوراما

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى بالتقسيط 200م 4نوم بسعر مغرى B10

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 226م للبيع في مدينتي b8 تشطيب سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه317م للبيع في مدينتي اكبر شقق مدينتي وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريهPremiumف بريفادو مدينتي شقه160م فيوpool

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره بمدينتي ف كمباوند بريفادو شقق فندقيه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B10 دور ثاني 200م بحري شرقي4 غرف

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمدينتي دوبلكس نادر 444م للبيع في B8

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا تاون هاوس حجز 2022 جاهزة للاستلام!

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٨٨٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    337 متر للبيع في مدينتي بالB8 طابق متكررفيو مفتوح

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    317 م للبيع في الB3 طابق متكرر تشطيب خاص فيو مفتوح

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه في مدينتي نموذج ٧٠٠ بمساحه مهوله

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B11 دور خامس 200م فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه337م للبيع ف مدينتي في افضل المراحل B8 دور ثالث

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي أرضي بجاردن استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    204م بمدينتى علي مجرى سيل بسعر مميز للبيع تقسيط

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس في مدينتي337 متر استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 250 متر ارضي بحديقه في الB3 ارقي مرحله .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف كمبوند ساكن- استلام قريب - قسط 30 الف

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

1