دوبلكس 4 غرفة نوم للبيع في جرين سكوير, صفحة 2

47 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل أكبر مساحة دوبلكس في الكومبوند علي لاند

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بثلاث غرف نوم وحديقة في جرين سكوير ٢٢٥ متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نصف تشطيب مع تراس 50 متر دور ثاني وثالث

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نصف تشطيب بحديقه 160 متر للبيع

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام متشطب فوري دوبلكس ٢٤٤ متر تاني ثالث وروف

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى جاهز للسكن استلام فورى فى جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بافضل سعر بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس ارضي جاردن- جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في جرين سكوير - مدينة المستقبل م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جرين سكوير المساحة المبنية ٢٥٩ متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٢٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير دوبلكس 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في جرين سكوير - مدينة المستقبل م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسعر أقل من سعر السوق، بإطلالة مميزة

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع برايك لوكيشن في كمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

4

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس فاخر برووف فيو مميز فرصه لا تتكرر

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع، إطلالة مميزة وسعر أقل من سعر السوق..

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٧٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠١ جنيه

    دوبلكس رووف جاهز للاستلام للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

1