عقارات 3 غرفة نوم للبيع في روكسي, صفحة 3

81 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 345 متر للبيع في مصر الجديدة تشطيب فندقي

    clear scope logo image

    شارع شهاب الدين خفاجه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مصر الجديدة شارع المقريزي ٢٥٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه٢٨٠ متر بإطلالة مفتوحه علي حديقه المريلاند

    Digital State logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٧٥ دابل فيوحديقة المريلاند و نادي هليوليدو

    Digital State logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمصر الجديدة 200م – أول بلكونة – مباني 2

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان مساحتها 220م ف مصر الجديده

    Creative Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1208 شقة 120م للبيع أو للإيجار خلف العبور

    3H للتسويق العقاري logo image

    شارع خلف حدائق العبور, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع منشية الطيران بالقرب من الخليفة المامون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع - شارع المقريزي (مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    شارع المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديده بجوار الميريلاند

    Shield - DR3 logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لاقتناء شقة واسعة بطراز بلجيكي راقٍ

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف خلف عمارات العبور بخليفة المأمون

    Good Deals logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مسجلة تشطيب كامل غرفتين شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م نصف مفروشة للبيع بالمقريزي مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع السيد المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بشارع السباق بجوار الميرلاند

    Good Deals logo image

    شارع السباق, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 235 متر في السبع عمارات هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع السباق, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور كامل إداري في شارع نهرو – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في شارع المقريزي – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع السيد المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع فى الخليفه المامون امام المستشفي العسكري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع أو الإيجار الكوربه مصر الجديدة

    Like view logo image

    شارع الاهرام, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس لبيع فيو مفتوح على الميرلاند ٢٢٠م +٢٢٠م

    الياسين العقارية logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع بمصر الجديدة في صلاح سالم -العروبة

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الخليفة المأمون – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينة نصر 160م بعمارات العبور صلاح سا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣٥٠م فيو الميريلاند نصف تشطيب للبيع

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع