عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 17

1,680 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه تم تنزيل سعر الشقه للبيع بمدينه نصربجورالسراج

    Ebied Home logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 250 متر خطوات من مكرم عبيد

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات المبعوثين شارع الطاقة الحي الثامن 148 متر

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 135 متر شامل المطبخ و العفش

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع امام جنينه مول مباشره مساحتها 245 متر

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 280 متر خطوات من عباس العقاد

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 280 متر خطوات من الطيران و عباس

3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في مدينة نصر واجهه على الشارع

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م للبيع في قلب مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    طريق عمائر مدينة نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنطقة الأولى – تشطيب سوبر لوكس

    Eastmark logo image

    شارع مخلص الالفي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع معز الدولة | مفروشة بالكامل

    Eastmark logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مدينة نصر المنطقة التاسعة

    Utopia logo image

    شارع الفاروق عمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٦٢ جنيه

    شقه 176م بحري وفيومفتوح بالتقسيط بجوار حجوجه

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 160 متر موازي لمصطفى النحاس موقع متميز

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجله شهر عقاري أمام جنينه مول مباشره 245 متر

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م مسجلة شهر عقاري ولها حصة في الأرض

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 متر المربع الذهبي خطوات من مكرم عبيد

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 148 متر عمارات المبعوثين شارع الطاقة

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند777 بجوار سيتي ستارز اول سكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    نصر سيتي تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 25 متر خطوات من حديقه الطفل

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في بجاردينيا سيتي علي طريق السويس

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط بالقرب من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 155م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بمساكن التعا

    Ebied Home logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة نصر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة نصر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…