عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 16

1,680 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 140م هاى سوبر لوكس كمبوند جاردينيا سيتى

    Envigo Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سوبر لوكس بافضل مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد مصطفي حمام, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سوبر لوكس فى محمد سعيد مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد سعيد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م نص تشطيب متفرع من عباس العقاد -م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265م نص تشطيب فى ارق مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 255م سوبر لوكس في ارقي مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع سيبويه المصري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م نص تشطيب شارع الخمسين - حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس بافضل مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمود توفيق, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع صقليه, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس فى حاتم الطائي مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حاتم الطائي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 100م سوبر لوكس شارع حسن المامون مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع – مسجلة شهر عقارى - بموقع متميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م تشطيب خاص الترا فوري مع تكييفات

    Aqar Misr logo image

3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة كاملة أرضي و3 أدوار فوري بموقف مظلل

    Aqar Misr logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٤٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ترى الحديقة الدوليه شقه للبيع مساحتها 280 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الحديقة الدوليه 280 متر منطقة هادئة

3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس مسجله شهر عقاري أمام جنينه مول مباشره

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر للبيع – مسجلة شهر عقارى - بموقع متميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسان ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام جنينه مول مباشره مساحتها 250 متر موقع متميز

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 135 متر خطوات من مكرم عبيد المربع الذهبي

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي شقه للبيع135 متر خطوات من مكرم عبيد

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات المبعوثين شارع الطاقة الحي الثامن 148 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات المبعوثين شارع الطاقة 148 متر موقع متميز

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر متشطبة للبيع مدينة نصر محور محمد على

    Vida Solutions logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة نصر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة نصر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…