عقارات 3 غرفة نوم للبيع في بلوم فيلدز

371 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري فيو جاردن في مدينة المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في Bloomfields

    Homevise Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر مميز ريسيل جاهز دوبل هايت ف بلوم فيلدز

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    2

    ٢٨٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س .

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • بلوم فيلدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بلوم فيلدز

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم 3 غرف بفيو جاردن + lagoon باقساط سهلة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٥٨٬١٠٧ جنيه

    شقة ثلاث غرف 165 متر في تيراسيس بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل بأقل سعر في الكمبوند استلام فوري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى كومباوند بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن استلام فورى تقسيط بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاردن استلام فوري فيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه في بلومفيلدز المستقبل سيتي

    متصدر

    Your Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ستلام فوري تشطيب سوبر لوكس في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز جدا في بلومفيلدز بأفضل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بلوم فيلدز افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن فوري بلوم فيلدز افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بلوم فيلدز افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٨٬٤٠٨ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع بكمبوند بلوم فيلدزBloomfields

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه وافضل موقع ڤيو مساحات خضراء ٣ غرف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م في بلوم فيلدز بجانب هاب تاون حسن علام

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام للبيع فى كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع