عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل

3,444 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيزينيا مستقبل سيتي 175م

    The Key Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق شقة 202م استلام فوري فيومميز الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٧٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز جدا فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في سراي – مساحة مميزة وسعر لقطة

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٦٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا في سراي تكمله اقساط بافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • ميراسول

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    La Mirada
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    3 - 4 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٢٧٦٬٦٩٢ جنيه

    Z Villa للبيع في كمبوند سراي

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٢٧١٬٨١٤ جنيه

    شقة 155م اليفا ماونتن فيو – خسارة 500 ألف

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في كمبوند سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٤٤٤٬٢٤٠ جنيه

    شقة ريسيل عقد قديم في ماونتن

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش والأجهزة | Ultra Super Lux | فرص

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٠٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقوي خصم في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سراي – كافانا ليكس

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي S2 بأقل سعر وموقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Z للبيع بكمبوند سراي – المرحلة S2

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠١٦٬٣١٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٦٣٬٦١٨ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو علي حمام السباحة Rai Valleys

    S signature logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧١٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212 متر في سراي استلام سنه

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٠٤٬٥١٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في إيستفيل سوديك قسط علي 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بسعر مش هيتكرر اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بفيو مفتوح بخصم على الكاش لفتره محدوده

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • مجمع بيتا جرينز المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بيتا جرينز

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م استلام فوري في سراي - ريسيل

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابيتال جاردنز بالم هيلز شقة 206م للبيع استلام

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر ارضي بجاردن بسعر مميز بجوار مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر في الماركت فيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيوم مميز في بلوم فيلد بجوار هاب تاون

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • شية ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩٨٣٬٣١٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    3 غرفة