عقارات 3 غرفة نوم للبيع في ذا ادريس ايست, صفحة 7

346 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه في ذا ادرس ايست

    ABAZA for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اوبن فيو بخصم كبير استلام فوري متشطبه بالكامل

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب كامل اقل من سعر السوق بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م متشطبة بالكامل بأفضل سعر في Address East

    TREX logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م متشطبة بالكامل بأفضل سعر في Address East

    TREX logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة اقل سعر توتال 6,500 - ادريس ايست

    TREX logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٠٠ جنيه

    فرصة قوية في ذا أدريس إيست – شقة جاهزة بمقدم مميز

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة بالسعر ده داخل ذا ادريس ايست 160م فيو مميز

    Realtors logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام متشطبه في ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٦٬٥٠٠ جنيه

    ادريس ايست شقة ١٦٠ متر بأقل مقدم و اطول فترة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 145 متر 3 غرف متشطبة بالكامل بحري

    ARC Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره تشمل الجراج والنادى فيو لاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجاردن- متشطبة بالكامل - فيو مفتوح - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست جاهزة للاستلام

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا أدريس إيست – التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند إدريس إيست فيو داخلي

    Realtors logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبة فوري | Address East |

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م بأفضل فيو بالمشروع استلام فوري متشطبة

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في إدريس إيست موقع مميز ونظام سداد

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند ادريس ايست

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149م استلام فوري - تشطيب كامل

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع