عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المقطم, صفحة 5

530 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فيو مباشر على الجولف بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع أب تاون كايرو جولف

    Aqarpedia For Resale logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٣٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في شارع كريم بنونة – المقطم

    Feeds logo image

    شارع مساكن المقطم, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع متشطب بالكامل استلام فوري

    ERE Investments logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر و موقع شقة ٣ غرف تشطيب كامل بحديقة ٤٤٠ م

    Edge Real Estates logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٣٩٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ( تاون هاوس) للبيع في ابتاون كايرو | ٢٧٩م

    Circle Realestate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | أب تاون جولف فيستاز | إطلالة جولف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٩٨١٬٢٣٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم | أب تاون كايرو | The Peak

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٨١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في Uptown Cairo – فور تين دايركت ع

    متصدر

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م بحديقة تشطيب فاخر للبيع ف اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م فاخرة تشطيب كامل بالتكييفات فيو لاندسكيب

    Aqar Misr logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابتاون كايرو و بالتكيفات و المطبخ

    Premises logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | أب تاون كايرو | إطلالة جولف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري بموقع متميز

    ERE Investments logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز ونص مفرش في اب تاون كايرو

    ABAZA for real estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٨٬٢٣٥ جنيه

    ستاند الون مميز في اب تاون كايرو

    ABAZA for real estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو فورتين

    Next Door Consultancy logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف للبيع موقع مميز في سيليستا اب تاون

    متصدر

    VERKKINS logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه في سيراس اب تاون كايرو

    Fortune Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في فورتين جولف 239 متر في اب تاون

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) ٢٧٩م للبيع | ابتاون كايرو | إليفا

    Circle Realestate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٣٢٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع واجهة بحري في الهضبة العليا - المقطم

    Better Estate Investment logo image

    شارع 102, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على الكورنيش - شقة فاخرة للبيع

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين كامل التشطيب للبيع في اب تاون كايرو - المقطم

    Akar Town Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ٧٣٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م متشطبه للبيع في ابتاون كايرو سييراس

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في المقطم
مؤشرات حول أداء المجتمع
المقطم

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…