شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 875

29,130 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م + تراس 25م في قلب التجمع بالبنفسج

    The Map Investments logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م 3 غرف فى دجله تاورز ب 3 مليون بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمقطم الهضبة الوسطي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    بيانستر, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩١٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بحديقه في هايد بارك مع فيو مفتوح بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش اميز لوكيشن في الكمبوند سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بتشطيب كامل في هايد بارك| اقل سعر

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في الشويفات – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف متشطبه بالمطبخ و تكيفات فيو مميز

    ERE logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م استلام فوري في البنفسج بفيو فيلات

    The Map Investments logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 260م مدينة نصر للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٧٦٬٩٦٢ جنيه

    اقل سعر 3نوم فيو لاند سكيب و بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 205م بالتكيفات موقع مميز ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع l جرين سكوير استلام فورى فيو مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالتقسيط للبيع بكمبوند حكايات

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة في جرين سكوير – للبيع

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في سوديك ايستاون اقل من ماركت 189م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 3 غرف مساحة 120م فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٥٤٧ جنيه

    اقل سعر 3نوم فيو لاند سكيب و بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٤٤١٬٣٤٠ جنيه

    شقة ٣ غرف كريسينت ووك | ١٨٩م² | أقل من سعر المطور

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف متشطبة بالعاصمة بمقدم 1%فقط

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬١٧٨٬٣٦١ جنيه

    شقة ٣ غرف كريسينت ووك | ١٨٩م² | أقل من سعر المطور

    Homescout logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع