شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 870

29,130 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه في موقع متميز باقل سعر-برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م للبيع فى الرحاب بالمرحلة الثامنة

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن-جاهزه للمعاينه اقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م ف ريحانه افينيو زهراء المعادى امام النادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه (3 غرف) استلام فوري بفيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في قلب شبرا شقة 120م

    Remax Style logo image

    شبرا, حي شبرا, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في THE MEDIAN وتقسيط علي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2.5% امتلك شقة 3غرف بسعر الطرح فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 م بخصم 40% في كمبوند ذا ايكون

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في مستقبل سيتي كمبوند اليفا ماونتن فيو

    Vida Solutions logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ع التسعين الشمالي باللوتس الشمالي

    Vida Solutions logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 160 متر تشطيب كامل في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 140م وجهه على شارع عمومى فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري امام مدينتي شقة 169م فيو على اللاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بمقدم10% بجوار AUC وبأقساط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بالعاصمة قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقتين للبيع في مدينه نصر دور كامل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيبات،تقع مباشرة على لاندسكيب

    Crafters Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع كورنيش الساحل – فيو مباشر على النيل

    Remax Style logo image

    الساحل, حي شبرا, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه(144م+3غرف+متشطبه) بمقدم 850الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبة - ذا ادريس ايست

    Wdeals for real estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع