شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 861

29,130 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في فمثز مواقع مدينتي B11 بسعر وڤيو مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند زيزينيا امام الAUC و Point 90

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش 114م في B11 شامل الفرش والاجهزه او بدون

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٧٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف نوم استلام فورى بأميز مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بأقل سعر فى ستاو بالعاصمة قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تقسيط في جايد 3 نوم استلام 2026

    West Field logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف بأقرب استلام بمقدم1%في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيزينيا بجوار الAUC وبوينت 90

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف مع جاردن60م في العاصمه بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند زيزينيا امام الAUC و Point 90

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري بالعاصمه بقسط5س

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر في الماركت شقه 170م متشطبه ماونتن فيو

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي جاردن في كمبوند زيزينيا التجمع الخامس

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن تشطيبات خاصه B10

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجاردن علي اللاجون بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش 168م B8 مدينتي تشطيبات الترا سوبر لوكس

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بفيو لاجون فيR8 Sage Lakesبمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف للبيع فى مدينتى

    I-Zone logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي التاني قرب التسعين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م اول سكن للبيع في مدينتي بي 12

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 3غرف بالـR8 العاصمه وبتقسيط علي10 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 3 غرف باقل سعر للمتر في كمبوند OIA

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬١٧٢ جنيه/متر مربع