شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 839

29,130 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع كمبوند تاج سلطان بالمطبخ والتكيفات

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن بالحي السابع قرب شارع الطيران

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند ماونتن ڤيو هايد بارك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالمنطقة السادسه تشطيب فندقي مسجله

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمنطقه السادسه بسعر مغري جدا قرب دار الارقم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣غرف فيو لاند سكيب وليك فيو استلام فوري ١٧٥م

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل تشطيب فاخر تطل علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله للبيع فى المنطقه الاولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجله بالفرش و التكييفات في مبني اداري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عثمان بن عفان, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المنطقه الاولي متفرعات عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ١٧٠ متر واجهة بشارع محمد فريد

    Good Deals logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    عاين وامتلك شقة 3نوم بأقل سعر فى التجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م (ريسيل) متشطبه واتر واى فيو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧١٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 185 متر في فيليدج جاردنز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا للبيع مسجله في المنطقه الاولي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع لوكيشن مميز حي السفارات مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احباب الرسول, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز تري عباس العقاد مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230 متر خطوات من حديقه الطفل و مكرم عبيد

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م, 3 غرف في المقصد بالعاصمة الإدارية

    Strive Reality logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٩٢م للبيع بهايد بارك بالتشطيب واستلام فوري

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بأقل سعر بالتجمع بجوار مراكز و بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٥٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة - سيليا العاصمة الجديدة

    Strive Reality logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت مميز بجاردن للبيع البنفسج فيلات التجمع الاو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في فيلات تمر حنة التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جاليريا مون فالي علي لااندسكيب

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع