شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 837

29,130 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان الجامع – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B10 مساحة116متر علي وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع الحي الخامس قرب التسعين بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى شقة108+50م2باتجاه غربي وايد حاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اول سكن مسجله شهر عقاري ببرج حديث

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بشار بن برد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه في ايزولا بشيراتون بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم5% فى كريسينت واك مع مراكز بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة بانورامية بمرحلة إيلان

    Next Door Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي يمين الواجهة للبيع – أندلس 2|استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شقة 3غرف امام بوابة الرحاب وقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧١٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية للبيع مباني 2012 م وخلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب180م استلام خلال 10 شهور بزهره العاصمة

    galaxy house real estate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 120م بدون تشطيب فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مش هيتكرر بمقدم واقساط - اميز موفع

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 م للبيع 3 غرف– البنفسج 10فيلات استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنطقة السادسة – أبراج العمار بلازا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مش هيتكرر بمقدم واقساط - اميز موفع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ٢٠٠م للبيع في جاليريا مون فالي | اوبن فيو

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م بسعر لقطه للبيع بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله شهر عقاري تشطيبات حديثة فيو جاردن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في وصال ١٦٠م مقدم و اقسط استلام فوري

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٨م بجاردن للبيع | العاصمة الإدارية R8

    Circle Realestate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريستال بلازا علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حلوة بسعر هايل فى مشروع عمارات المثلث

    Remax 360 logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع