شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 753

29,225 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قلب الجولدن اسكوير ـــ بجوار مسجد الصحابه.

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في اميز كمبوند تقسيط 10 سنين لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مع وادي دجله بالمستقبل وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 3 غرف نص تشطيب بالتقسيط واقل مقدم

    Held Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هاب تاون ارضي بجاردن و استلام فوري

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م جاليريا مون فالي جولدن سكوير مفروشة

    M.S.K Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 165م اي سيتي بسعر مميز جدا

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في جلين أمتداد التسعين بالتجمع وبأقساط 10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    جلين, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري قسط 10 سنين في البوسكو مصر ايطاليا

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 50% بإطلالة ساحرة فيو جاردن

    Picky Properties logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري متشطبة بالكامل ريسيل - سوديك

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٣٤٬٤٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 175م بأفضل موقع بهايد بارك

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبالقرب من مول نجمة هليوبلس وبتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات بجوار المنطقة التجاريةو النادى الاهلى

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب جدا للجامعة الامريكية و التسعين الجنوبي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري بمقدم و اقساط

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في القاهرة الجديدة استلام فوري

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة شقة ماونتن فيو اي سيتي للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بخصم 40% لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري خطوات من مسجد الشرقاوي. و مفيدا

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مول نجمة هليوبلس ـــ والهايد بارك بتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة و بالقرب من الامريكية و التسعين الجنوبى

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع12سنه امتلك اخر شقه3غرف فTAJ CITYامام المطار

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع