شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 727

29,225 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 200 متر احمد الزمر الرئيسي مباني حديثه

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى الطابق الثانى كاملة التشطيب للبيع في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لقطة دايركت ع المحور المركزي تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في المراسم

    Magic Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه موقع متميز مساحتها 125 متر

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م برايم لوكيشن بالمستقبل سيتي وبتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احمد الزمر الرئيسي شقه للبيع 200 متر مباني حديثه

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تصميم فندقى فيو وموقع مميز b3 مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بسعر متر 20 الف قسط

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات جاهزة للتسليم

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 151م لقطه استلام فوري بالمستقبل سيتي وبالتقسيط

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع 200 متر مباني حديثه احمد الزمر

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر ممتاز في المراسم

    New Capital Home. logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + رووف للبيع سوبر لوكس بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل مع تكيفات في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية خلابة في أكويا

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    131م علي فيو البحيرات للبيع في كمبوند بريفادو

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٠٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقى كومباوندات التجمع الخامس |ميڤيدا

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع سكن مصر الاندلس فيو مفتوح

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اميز مراحل مدينتي متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم جاهز للمعاينة الان فىArmonia بقلب العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مغري 200 متر مباني حديثه احمد الزمر الرئيسي

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع B8 مدينتي أرقي مراحل قرب النادي والخدمات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 156 استلام فوري متشطبه فيولاندسكيب

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع