شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 644

28,948 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ( usl + مفروشه) ريسيل للبيع في النرجس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ارضي ٣ غرف سوديك فيليت (في ريسيدنس)

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مرتفع في الفيلات260م متشطبة بالكامل

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة للبيع (3 غرف+ جاردن )على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدينة الشروق – فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين متشطبة265م بالقرب من الخدمات

    الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كورنر 215 متر على لاندسكيب استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى المراسم ,التجمع الخامس

    TREX logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 172م بزيزينيا المستقبل أرضي مرتفع

    Creative Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات متشطبة بالكامل

    Home Destination logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م مستلمة بالتقسيط – جاهزة للسكن

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة ماونتن فيو هايد بارك فيو مفتوح

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز داخل كمبوند Patio Oro

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للتمليك في الرحاب 2 – 250م

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٨٤٬٨٥٦ جنيه

    شقة للبيع فى Haptown موقع متميز بسعر مغرى جدا

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Patio Oro موقع متميز بسعر مغرى جدا

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقه للبيع في كمبوند شاليا تاج سيتى

    Host Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بلوكيشن مميز علي حمام سباحة

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو بول جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف بحري اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بالتكيفات و المطبخ بفيو مميز

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سكن مصرالاندلس التجمع الخامس القاهرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 للبيع بماونتن فيو اى سيتى 6مليون فقط كاش

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح اقل سعر في ميفيدا 203م تشطيب ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٩٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجاردن في Hyde Park New Cair – استلام سنة

    Picky Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع