شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 640

28,948 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستني ايه علشان تستثمر بالسعر ده؟استلام فوري 3 غرف

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في العمارات الحديثة في مدينة نصر

    Smart Step logo image

    المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بأقل سعر في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم450kشقه بالقرب من التسعين دور متكرر بحري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي b10 فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متطشبة بالفرش في بالم هيلز

    Catchers investment logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند كريك تاون

    Gold Routes logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز عبدالله بن طاهر مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس مفروشة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم علي حديقه كبيره 185م بسعر ممتاز للبيع

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٤ متر ارضي بجاردن ٦٠ متر استلام فوري

    Your Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الأكاديمية 3 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحري بتسهيلات في السداد في هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري على ڤيو مفتوح على اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧١٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 176م متشطبة فـ مصر الجديدة شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف بمقدم 25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف جاهزة للسكن بدون مقدم بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في موقع مميز في الشروق قريبه من الخدمات

    Your Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة في الحي الثالث شرق

    Creative Real Estate logo image

    شارع 80, المجاورة الثالثة, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم 5% في نيو جاردن سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز للكاش بالقرب من الجامعه الامريكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف "سوبر لوكس" للبيع بخصوصية تامة البنفسج فيلات1

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - ADDRESS EAST

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالرووف استلام فوري بأكبر مساحه وبأقل سعر متر

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع