شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 493

28,777 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف شقة لوكيشن مميز اقل سعر ريسيل فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 135 متر خطوات من مكرم عبيد المربع الذهبي

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – المرحلة B8

    Beltone logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في CFC متشطبة بالاجهزه

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 3غرف| بسعر مغري جدا ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% وتقسيط ع 12 سنة شقة للبيع (3 غرف) تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال ليفينج بإطلالة مفتوحة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باتيو اورو استلام فوري متشطبه .

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات المبعوثين شارع الطاقة الحي الثامن 148 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في سوديك ايست ريسيل استلام فوري موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن ريسيل متشطبة في ايستاون كورنر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات المبعوثين شارع الطاقة 148 متر موقع متميز

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي شقه للبيع135 متر خطوات من مكرم عبيد

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيغ في ذا بروكس استلام فوري لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت فندقي بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن- أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم من أقل 1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيغ في ذا بروكس استلام فوري لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة – استلام فوري

    Beltone logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو اورو بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر بالنرجس للبيع – موقع مميز وفيو جاردن

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة متشطبة بجوار AUC بالتجمع قسط10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فـــوري بخصم56%بتقسيمه خياليه ولوكيشن استثماري

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم واقساط موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع