شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 477

28,777 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي جاردن متشطبة كمبوند90 أفينيو التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك 200 متر تشطيب كامل فيو رائع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأميز لوكيشن بالعاصمه الاداريه بقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مميزة بإطلالة مباشرة على السنترال بارك

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 240متر تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اطلالة علي جاردن في البنفسج 12 بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيولاندسكيب للبيع بالمطبخ والتكيفات في MVHP

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام فورى فى سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بحديقه متشطب استلام فوري في 90 افينيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه للبيع فيو لاجون في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م للبيع كمبوند ازاد التجمع القاهرة الجديدة

    Horizon Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في جايد

    Treasure Real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – تاج سيتي | موقع مميز جدًا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع بجوار سيتي سنتر ألماظة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم300 الف و بتقسيط علي 12 سنه

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٢٢٬٤٦٥ جنيه

    شقه علي اقساط حتى 2031 فى كمبوند سيتى جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وسط اكبر الخدمات باول التجمع بمقدم1.000.00 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو – سييرا | تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري أول استخدام فيو لاند سكيب - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز بطريق النصر مدينه نصر مساحه

    Guides Real Estate logo image

    طريق النصر, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 185م | تشطيب كامل | مدينة نصر

    Property Network logo image

    شارع ذكي حسن, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع