شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 467

28,777 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الاندلس متشطبة تشطيب سوبر لوكي

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٧٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 230م أرضي مرتفع بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف 178 متر في كلاسترز بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٥٬٧٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بحديقه خاصه 200م ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو لاندسكيب متشطبه بقسط على 8سنين

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك مع التسليم خلال عام واحد

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون - متشطبة بالكامل مطبخ تكييفات

    Properties-Today.com logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند مونتن فيو اي سيتي

    Gold Routes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 186م متشطبة بالكامل+التكيفات في اب تاون

    views investment logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه استلام فوري للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع بالتكييفات في تلال ايست باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس موقع مميز بإطلالة بحيرة

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هليوبوليس ريزيدنس متشطبة استلام فورى

    We are consultancy logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ٣ غرف بحري وموقع متميز فيو علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% واقل مقدم شقة للبيع ( 166م ) فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس موقع مميز بإطلالة بحيرة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس موقع مميز بإطلالة بحيرة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس موقع مميز بإطلالة بحيرة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع بالتكييفات في تلال ايست باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٦٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مجهزة بمطبخ وتكيفات للبيع ف مدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي ستارز, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع15سنه امتلك شقه3غرف فيو ع الPool ف ديجويا 4

    متصدر

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Madinaty – تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Beltone logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع