شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 442

28,777 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% تقدر تمتلك شقتك بالعاصمه جاهزة للسكن الان

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن باقل سعر في ستون بارك مقدم 4.9 مليون

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب 2 فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    143 متر للبيع في مدينتي بال B6 تقسيط على 7 سنوات

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الرحاب 2 مرحلة تاسعة بسعر مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع موقع متميز كمبوند الحكايات

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز بمدينتي ١٤٠ م madinaty B10

    Eureka Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ميفيـــدا ,

    Brokerage Hub logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٤٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شـقـتـك 3نوم بأميز لوكيشن ع طريق السويس مباشرة

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٥٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجايد متشطبه فيو وموقع مميز

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن مقدم 34% في الحي السابع بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الحي الأيطالي بحري اول سكن

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في فيليدج جاردنز قطامية (VGK

    SKEEP logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن استلام فوري بجوار AUC وفيو مميز قسط 4س

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبه في المقصد بالعاصمه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 132م بتقسيمه مميز وبحري ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بخصم كاش مميز جدا ف اميز مرحله ف سراي

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٦٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في تاج سيتي علي طريق السويس بتقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري امام الجامعه الامريكيه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مميزة وسعر أقل من سعر السوق.

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م متشطبه موقع مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع فى مدينتى فى موقع رائع

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 221م ناصية بانوراما فيو مفتوح الحي الاول

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢١٬٠٤٠ جنيه/متر مربع