شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 426

28,777 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة الترا سوبر لوكس و افضل سعر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم علي المفتاح تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ!!

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل + استلم شهور فقط بجوار الــ AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٩٧٬٧٤٣ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل سعر تقسيط 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله رائعه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل واقساط تصل الى 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٩٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مع جاردن مع اقساط علي 8 سنين بيع

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٨٢٦٬٦٥٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن فى قلب القاهرة الجديده بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3/4 تشطيب للبيع ريسيل-ستون ريزيدينس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى B3

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري لدي ذا ايكون شقة 110متر التجمع الخامس|3.8M

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري لدي ذا ايكون شقة 158 متر التجمع الخامس |2.9M

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م ,موقع متميز منطقة 6-تشطيب سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد توفيق دياب, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع - برايم لوكيشن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦١٧٬٨٤٥ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير فيو مميز

    KAMF logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سوبر لوكس مكرم عبيد م6 مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس بأميز و ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥١١٬٩٨٨ جنيه

    شقة ريسيل دبل فيو فى موقع مميز قسط 6 سنوات - سراى

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات شقة للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه3غرف فيو لاند سكيب

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في المستقبل سيتي بدون مقدم و اقساط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع