شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 355

28,479 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سوبر لوكس متفرع من مكرم عبيد م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد حسن الجمل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف 200م سوبر لوكس للبيع البنفسج 4 فيو مفتوح

    Al Ofok Investment logo image

    البنفسج 4, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ الترا سوبر لوكس في شارع الطاقة خ

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة بافضل سعر في بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 206م استلام فوري بموقع مميز جدا (لفترة محدوده)

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Sodic Villette – سكاي كوندوز 184متر

    SKEEP logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور 123 م اجمالي 3200 علي 15 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 166م + حديقه دابل فيو Pool وجاردن !

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة تطل على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كلاستر بجاردن 169متر-بالمستقبل

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٨١٠٬٣٧٦ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى على اقساط ومفروشه بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١١٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز للبيع علي اقساط في ماونتن فيو

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 127 م في مدينه نور مرحله اولي حجز قديم

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في المستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في مستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور 123 م دور متكرر قسط 13 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس ديكورات حديث

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سور دار الدفاع الجوي (عبد العظيم وزير), ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لمحبى التميز شقه للبيع خلف طيبه مول بسعر لقطه

    Elnada logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري جاهزة للسكن تشطيب كامل في أدرس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سلطان مدينه مصر شقه للبيع استلام فورى

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو ليك للبيع بأقل سعر في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    لمحبى شقق زمان بناء جديد 2023

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع سعر أقل من الشركة شقة 162م فوري التجمع

    Aqar Misr logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بكمبوند ستون ريزدنس فيو مميز جدا.

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري+قسط بدون ضغط شقةVIP بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٢ جنيه/متر مربع