شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 360

28,479 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 160م استلام فوري متشطبه فيو مميز الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة + جاردن استلام 2027 في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٥٧٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 50% بالتقسيط في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البنفسج - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط شقة بالروف بالبنفسج فيلات

    Al-Bahrawy Developments logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بريم لوكيشين فيو لاجون جاهز-اقل سعر ف الماركت

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز باطلاله على اللاجون فى باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري، شقة كاملة التشطيب في مدينة نصر

    Remax 360 logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر عل اللاجون دايركت بحري جاهزه للمعاينه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديده سوبر لوكس مساحه160م

    Guides Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش – مدينتي B6

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 155 م بحري في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سيليا 181م فيو محور بن زايد و وايد جاردن كاش

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فىGreens phase كمبوند هايدباركHyde Park

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق شقة 206م استلام فوري فيومميز الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشين بحري باقل سعر في الماركت جاهزه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع