شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1050

28,833 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    172متر + 90 جاردن كمبوند وصال - قسط حتي 2032

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطب بالكامل في كمبوند وان قطامية باحسن

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى 133م تشطيبات هاى لوكس للبيع كاش

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست

    Closer logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بفيو بانوراما للبيع

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م استلام 6 شهور فى قطاميه جيت كاش فقط

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٧٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع بالنرجس الجديدة شقة فاخرة 160متر

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 175م -2015 خلف الحديقه الدوليه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دجلة فيو على دائري المعادي قدام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 متر مباني 2024 أول سكن بجوار جنينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة جاهزة للاستلام الفوري متشطبه بإطل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180م-2015 فيو مفتوح بارض الجولف

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م بالرحاب علي ميدان بسعر مميز للبيع كاش

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع149م استلام فوري متشطب بالكامل بالتكييفات

    إبداع logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في وان قطاميه فيو مميز علي اتنين حمام سباحه بالجرا

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180م بالواحه بشارع رئيسي إطلالة مباشرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند روك فيرا في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 متر – حي السفارات – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سعيد زكريا, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مباني حديثه في الواحه علي شينزوابي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور مهدي عرفه, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع - شارع عمر بن الخطاب

    Better Estate Investment logo image

    شارع عمر بن الخطاب, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند وصال متشطبه الترا سوبر لوكس

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايستاون ( سبيكترم )

    Massar logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اداري / سكني في عباس العقاد الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع