شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1049

28,833 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196م شقة للبيع باللوتس الجنوبية نصف تشطيب لقطة

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180م شقة للبيع ببزمنت متشطبة الترا سوبر لوكس بحديق

    Find Real Estate logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣٥٠م فيو الميريلاند نصف تشطيب للبيع

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة شاملة الجراج استلام فوري بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة171م للبيع ريسيل تشمل الجراج - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس بالفرش في حسنين هيكل بسعر مميز\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من عبد الله العربي شقه سوبر لوكس فيو رائع مفتوح \\

    Art colorr logo image

    شارع عباس زعزوع, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع ريسيل بسعل لقطة - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالياسمين متشطبة تشطيب هاي لوكس اول

    Find Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف و 3حمام استلام فورى فى لاندمارك نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180م شقة للبيع باللوتس متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اول نمره من الوجهه فى دجله لاندمارك استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع - حي الواحة، مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م وجهه استلام سنه فيو مفتوح فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في مشروع قدام نادي وادي دجله م

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140م متشطبة استلام فوري ريسيل بأقساط-ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بمدينتى علي وايد جاردن وتشطيب خاص

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة - النرجس الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م مفروشة للبيع ابراج المرشدي -زهراء المعادي

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني حديثه ارقي شوارع م نصر شقه سوبر لوكس \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع اللواء محمود سامي باشا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - ١٨٧م فوق أعلى هضبة في المقطم

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    201م شقة للبيع باسكان الجامعة التجمع نصف تشطيب

    Find Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك شقه بالمربع الذهبي بالفرش كاملا عماره ح

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع