شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 87

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في جرين سكوير – تطل على المساحات الخضراء

    Beltone logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بسعر مميز وموقع مميز فى هاب تاون

    Platinum Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    130sqm Apt | Prime View | Hot Deal | Sarai

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز بالوكيشن مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠١٬٧٠٠ جنيه

    لقطة ريسيل في اليفا ماونتن فيو المستقبل – شقة 140م

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فورى 3 غرف فى نيوبليس وادى دجلة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى في السوق شقة للبيع في هابتاون 195 م

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في الطرح الاول من كمبوند سيتزن ب10% مقدم

    GCR Developments logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢١١٬٨١٦ جنيه

    ريسيل| شقه باقل سعر في اليفا 115م 3br فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة مميزة في سراي – شقة 173م فيو مفتوح بسعر مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م كابيتال جاردنز – استلام فوري – فيو لاندسك

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع l جرين سكوير استلام فورى فيو مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٩٤٬٢٤٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر توتال في اليفا واقل مقدم 3br مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة في جرين سكوير – للبيع

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    افل سعر شقة 3غرف جاهزة للسكن الان بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة داخل كمبوند جرين سكوير

    Beltone logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري متشطب في سراي مرجلة s2

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في جرين سكوير بإطلالة مميزة

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى هاب تاون باقل سعر بالتقسيط 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه مساحه 205 متر فيو مميز جدا استلام فوري

    ARC Investments logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه بجاردن بالمستقبل بأقل مقدم+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه في سراي 182م استلام فوري s2 فيو جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( 180) متر للبيع في بلوم فيلدز( جاهزه للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع | سراي – أقل سعر للشراء السريع

    clear scope logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع