شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 38

2,547 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مقدم واقساط في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في سراي استلام فوري باقل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في سراي ع فيو وبافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمقدم 3.150 باقل سعر في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بجوار مدينتى جاهزة للسكن

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل من سعر الشركه فى كمبوند لافينير Lavenir

    Sonic For Real-Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري بإطلالة مفتوحة على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦١٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة دور متكرر في موقع متميز بإطلالة بانورامية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٥٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 168م فوري نصف تشطيب بنظام أمن

    Aqar Misr logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة لقطه للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق فرصه شقة بجاردن للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة لقطة في سراي افضل فيو

    Boundless For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٦٦٠ جنيه

    شقة 150م للبيع في اليفا – ماونتن فيو المستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3نوم بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن 195 مترًا مربعًا بسعر وموقع لقطة

    Makanak Investments logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب خلال 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٩٨٬١٣٢ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للسكن مع حديقة التسليم سبتمبر 2027

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٢٬٨٠٤ جنيه

    شقه (مساحه 166م) 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه 182م 3 غرف بأقل سعر فى سراي امام مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شقه 3 غرف بإطلالة مزدوجة للبيع بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 3غرف بفيو مفتوح في كمبوند ساراي

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع