شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 439

11,731 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مفروشة بالكامل شاملة الجراج - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بكمبوند المراسم قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 151م للبيع بسنشري سيتي استلام فورى متشطبة

    متصدر

    LEVERAGE logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سوان ليك ريزيدنس - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 171م بحري بسعر لقطة في الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٧١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م بحري تشطيب كامل في أدرس إيست التجمع

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م للبيع دار مصر الأندلس التجمع الخامس

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/علي مساحات خضراء/ةتطل علي الفيلات/استلام فورى

    Gold Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على المسطحات المائية ,بحري بأقل سعر في الما

    why solutions logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو أي سيتي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع داخل كمبوند الديار ريزيدنس، أحد ال

    sms for RealEstate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط امتلك شقه 3 غرف ف قلب التجمع 5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري برايم لوكيشن, المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن فيو اي سيتي التجمع كلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مراسم فيفث اسكوير

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل+ جاردن 100م بالمطبخ والتكييفات-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة كورنر استلام فوري - ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول لاجون في ماونتن فيو اي سيتي تجمع

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بدار مصر القرنفل امام الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م+جاردن210م استلام فورى التجمع 5 قرب AUC قسط

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في ماونتن فيو 1.1 | موقع Prime

    clear scope logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة بالتكييفات – فيليت| سوديك

    Beltone logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٦٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – التجمع الخامس

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أٌقل سعر شقه ريسيل دايركت لاجون مقدم 5,750 فقط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالأندلس 2/2 بجوار محور محمد نجيب

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 2, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع