شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 284

11,883 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة ف ماونتن فيو هايد بارك بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦١٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف في زيد ايست بموقع مميز جاهزة للاستلام

    Realm Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مقدم 5% على 10 سنين في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل للبيع فوري ف سوديك ايستاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه139م+90م جاردن بمقدم1.6Mفيو مميز قسط

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنظام تشغيل Smart للبيع بالتكيفات+وحدات المطبخ

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل في المرحلة الأولى في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع بالقرب من كايرو فيستيفال

    Empire real estate and investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف ريسيل اول استلام زيد ايست التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – منتجع النخيل أمام أكاديمية الشرطة

    Smart Location Group logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في باتيو أورو – موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه للبيع فيو لاجون في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٥٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة جدا شقة للبيع في mountain view icity

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة بفيو حمام سباحة فى أزاد بجانب AUC

    Property  Hills. logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل زيد ايست اقل سعر و اقرب استلام باقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه للبيع فيو لاجون في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 25% شقه استلام فوري متشطبه بالكامل

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اقل سعر في مفيدا اول استخدام 190 متر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل سعر في ميفيدا لوكيشن مميز اول استخدام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع استراتيجي - ثاني نمرة من التسعين ا

    D COMUNITA RE logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع كمبوند PATIO ORO لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو 3%مقدم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة بالسعر ده داخل ذا ادريس ايست 160م فيو مميز

    Realtors logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع حديقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع