شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 281

11,883 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى 1.5% فقط! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه جاهزه للسكن يموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع في district 5

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف با Zed East استلام السنادي أقل من سعر السوق

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م أستلام فورى في بارسيل 10 ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر ريسيل -الباتيو اورو شقه 3 غرف open view

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف متشطبة في هايد بارك استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوندHappiness Heights– بسعر لقطة

    Al Fanar Development and project management logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف أستلام خلال سنة تقسيط علي 8 سنوات Yellow

    TREX logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-اقل سعر شقة165م بجاردن25م للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيبات كاملة في موقع مميز وبأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيتك 3غرف متشطب فيو لاجون بتقسيط على 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم وتوتال ريسيل في مرحلة لاجوون

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع–سكن مصر الأندلس–استلام فوري –متشطبة

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 156م 3غرف بالتقسيط ع12سنه ف اورجامي جولف

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون مقدم في كمبوند سولاي التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيتك 3غرف متشطب فيو لاجون بتقسيط على 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيت 3 غرف متشطب دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه 175م استلام فوري فيو بحيره دور تاني

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك متشطبة بتكيفات بأقل سعر على 10 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيواي سيتي-اقل شقة متشطبة135م بجاردن بتكيفات

    YaKan Properties logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك من اورا متشطبة بالتكييفات وقسط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند أرجان – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٧٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل بالتكييفات في ZED East

    Element Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع