شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 201

11,883 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالتكييفات استلام فوريبرايم لوكيشن

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 10 سنين شقه بتشطيب فاخر و إطلاله لاندسكيب !

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٧٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز للبيع في بالم هيلز

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز السعر شامل الصيانة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوكيشن مميز 3 غرف للبيع في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا نصف مفروشة بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بجاردن موقع مميز بتقسيط 10 سنين-أقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر الماركت , موقع مميز-ماونتن فيو 1.1

    why solutions logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف اقساط 12 سنه وبخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بجاردن ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا بوليفارد-شقة214م مفروشة بالكامل بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي فيو رائع | جاهزه للسكن بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تشطيب كامل سيتي جيت بيع مباشر

    views investment logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٢٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة على اللاند سكيب متشطبة

    why solutions logo image

    شارع 53, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٤٨٬٢٥٤ جنيه

    تشطيب كامل مع تكييفات بموقع مميز على شارع التسعين

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن تشطيب فاخر بإطلاله على لاندسكيب 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٨٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في ليك فيو بموقع وفيو مميز

    why solutions logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٦٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٣٠٠٬٨٠٦ جنيه

    تشطيب كامل مع تكيفات و جاهزة للاستلام موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الذهبية قبل قفل المشروع بالكامل فى بيت الوطن

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه بالكامل خلال ٦ شهور بمقدم ١،٦

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع