شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 177

12,042 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي في بالم هيلز نيو كايرو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف بخصم 40% للكاش باللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف مميز بالتصالح الحي الرابع فيلات تشطيب مودرن

    El Hefny Group logo image

    شارع 155, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م فوري متشطبه مفروشه بالاجهزه كمبوند راقي

    El Hefny Group logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر متر في بيت الوطن- بمقدم 5%= 249 الف

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٩٤٬٨٩٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع في سيتي جيت -القاهره الجديده

    Ninety Two logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري , شقه 160م , 3 غرف , تشطيب + قسط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف و متشطبه بالكامل بجوار الAUC في Zed East

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند كريك تاون

    Grey Parrot Realty logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib بالتجمع الخامس فوري+ متشطبه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كورنر ف الباتيو اورو-فيو وتر فيتشرز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 متر فى كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠١٬٨٥٤ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب بحرى ابراج زيد التجمع الخامس

    I-Move logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للمعيشه في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3 غرف بخصم للكاش 40%بالتقسيط قلب اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع فى سوديك فيليت إطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140م للبيع بكمبوند دار مصر الاندلس بفيو جاردن

    متصدر

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن مطبخ وتكييفات سوبر لوكس في جايد

    Skyline logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند بروميناد موقع مميز

    Dm Consultation logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على سعر الكاش لشقة بمساحة 180 م

    Strive Reality logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه وحمام سباحه مجهز في ليك فيو ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر فى كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل كمبوند أزاد بجاردن خاصة

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع