شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 176

12,042 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفاتفي سوان ليك

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بالتجمع الخامس بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه (جاهزه للسكن) بتشطيب كامل فى باتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 233م للبيع فى كمبوند ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بأقل سعر في الماركت

    why solutions logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو تحفة على جاردن شقة 155م للبيع في تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الهايد بارك وخطوات للتسعين والدائرى الاوسطى

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ماستر بدريسينج ع الواجهه امام المطار VIP

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م لقطة للبيع دار مصر القرنفل

    sherwoods property logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع - ماوتن فيو هايد بارك - اول سكن

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م فورى فى نورث هاوس التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 146م بسعر مميز استلام فوري

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٤٦١٬١١٤ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى ماونتن فيو اى ستى 3 غرف

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م جاهزه للمعاينه فى الباتيو اورو التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ليك فيو ريزيدنس افضل فيو

    I-Zone logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيلدج جاردنز القطامية ,

    Brokerage Hub logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى ليك فيو ريزيدنس

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مميزه للبيع في سيفورا هايتس

    The Broker EG logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٤٦١٬١١٤ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى ماونتن فيو اى ستى 3 غرف

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم جاهزة للمعاينة بفيو POOL بالتجمع الخامس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع