شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 153

12,042 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه للبيع باقل مقدم علي 10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٤١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كامله التشطيب فى تاج سلطان استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تجربة سكنية استثنائية | شقة 185م للبيع

    Next Door Consultancy logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة اول طرح قسط 10 سنوات 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باحلي فيو للبيع في ميفيدا كريسينت -اقل سعر

    Elegant Home logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١١٧٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 دايركت على اللاجون للبيع لوكيشن مميز

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع استلام فوري و تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل علي مساحات خضراء - أقل سعر متر

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Apartment for Sale in Patio Oro

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بالقرب من *Palm Hills*

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في تاج سلطان استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس متشطبه للبيع علي 10 سنين استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب في VGK

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة اول طرح قسط 10 سنوات 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا كريسينت بالمطبخ والتكيفات

    Elegant Home logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل مباشرة ع لاند سكيب باقل سعر في ليك ڤيو

    Assets Real Estate Investments logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول طرح لفترة محدودة 5ِ% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة185م في Zed East فيو مميز القاهرة الجديدة

    Property  Hills. logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه متشطبه استلام قريب علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع استلام فوري و تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس فيو لاندسكيب

    KAMF logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ستون ريزيدنس فيو بحيرات

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في قلب جولدن سكوير باتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل مقدم علي 10 سنين متشطبه استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م فيو مميز استلام فوري في الباتيو اورو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع