تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في سنترال بارك

5 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر 210م متشطب في ماونتن فيو اليفا

    Z Investments For Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أليفا ماونتن فيو: حياة الـ Lagoon بقلب المستقبل

    Roots Development logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٦٥٬٩٤٦ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أليفا المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٤٤٬٧٥٤ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل مقدم في أليفا ماونتن فيو

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٢٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٩٬٢٥٥٬٣٠٢ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل بسعر مش هيتكرر اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • سنترال بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٢٦٥٬٩٤٥ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا,سنترال بارك

    3 غرفة