تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 4

167 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 4 غرف | استلام فوري | بدون أقساط

    The Broker EG logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل في باتيو 5 من لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كوادرو للبيع في El Patio 5 Ultra Finish

    SKEEP logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز لفترة محدودة في البروج

    Do estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمطبخ والاجهزه فوري بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمطبخ والاجهزه فوري بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمطبخ والاجهزه فوري بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمطبخ والاجهزه فوري بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع Fully finished فى كمبوند البروج

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في باتيو 5 ايست تاون ميديل ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس جاهزه للمعيشه في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في باتيو 5 إيست الشروق

    Re/Max IBuild logo image

3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمطبخ واجهزه لوكشن مميزباقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمطبخ واجهزه لوكشن مميزبمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمطبخ واجهزه لوكشن مميزبمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمطبخ واجهزه لوكشن مميزبمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كومباوند البروچ ٢٤٥م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٣ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب كورنر للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٢ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب كورنر للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب كورنر للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب كورنر للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك تاون هاوس جاهز للسكن في البروج

    Beltone logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروچ جاهز للسكن الفوري ٢٤٥م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في كمبوند ديفينا الشروق بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري متشطب بالكامل لاندسكيب

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع