بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 4

1,198 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب يطل على بحيرة كبيرة بمقدم مليون جنيه

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع استلام فوري في كريك تاون وباقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٥٥٬٣١٩ جنيه

    فرصه بنتهاوس متشطب بقسط ٣٤ الف في الشهر فقط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمقدم مليون جنيه واقساط على ١٠ سنوات متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو بنتهاوس في باتيو اورو

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٢١٨٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز اطلاله بينت هاوس كورنر بخصم 25% باول التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز بنتهاوس فيو مائي باتيو أورو القاهرة

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل بنتهاوس فيو مائي باتيو أورو القاهرة

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بي رووف 165 بموقع مميز و استلام فوري

    Empire real estate and investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    3 غرفة

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس تشطيب بنسبة 70% تطل مباشرة على المسبح

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف باقل من سعر السوق استلام فوري بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 278م بسعر أقل من سعر الماركت في جايد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز وتشطيب فاخر ف فيلدج جاردنز

    The Way logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحرى بموقع مميز وبإطلالة على ميزات المياه

    The Way logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٩٨٬٨٢٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Fifth Square – فيو رائع وسعر مغرى

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في باتيو كازا – فيو حمام سباحة

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة "أقل من سعر السوق" بنتهاوس للبيع كاش في باتيو

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا روف في MVIC بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري 314 متر للبيع في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • نورث بارك ماونتن فيو آي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    3 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتقسيط في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير باقل سعر وع فيو

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في لاميرادا بفيو وموقع مميز

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ليك فيو تكمله اقساط ع افضل فيو

3

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع