عقارات 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة نصر

931 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في لاندمارك | 18,600شهري | استلام فورى

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 89م فى كمبوند لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شه 72 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر افضل تقسميمه في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 103م نصف تشطيب للبيع-كمبوند لاندمارك-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م استلام فوري بيع-كمبوند لاندمارك-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • كايرو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arba Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كومباوند كايرو تاون

    2 - 3 غرفة

  • 25

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى وجهه بالجراج استلام فورى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل وجهه 90م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه 110م بالجراج استلام فوري في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110 متر لوكيشن ممز بجوار الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • ترو كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٧٩٬١٦١ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في افضل لوكيشن في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى وجهه بالجراج استلام فورى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة110م 3/4 تشطيب للبيع-كمبوند لاندمارك-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ر يسيل في كمبوند دجلة لاند مارك فيو لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٨٣٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن غرفتين 114 م في تاورز بقسط 15,500شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • كابيتال إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كابيتال ايست

    2 - 3 غرفة

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تكملت اقساط على حمام سباحه فى مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م تكملت اقساط فيو poolفى لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م بالجراج فورى فى دجله لاندمارك فيو لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوري فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع استلام فوري في كابيتال ايست

    Master Key logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • أرينا سيتي تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Structure Line For Development
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,أرينا سيتي تاورز

    2 - 3 غرفة